Login · Register
December 14 2018 15:35:46

Felhasználók
· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 89
· Legújabb tag: Dorupiqo

Kövess minket a Facebookon!

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Szavazás
Játszani fogsz a 7 Days a Stranger magyar verziójával?

Igen, mindenképpen.
Igen, mindenképpen.
100% [5 Szavazat]

Nem fogok.
Nem fogok.
0% [0 Szavazat]

Szavazatok: 5
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 10/12/2017 20:01

Archívum

Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

02/01/2018 22:27
Kalandokban gazdag boldog új évet Mindenkinek!

01/01/2018 20:36
Boldog új évet! Smile

01/01/2018 00:22
Boldog új évet mindenkinek!

01/01/2017 19:10
Boldog Új Évet mindenkinek! Smile

01/01/2017 14:58
Boldog Új évet! Smile

Téma nyomtatása
Az élet rossz oldala - 1. rész
RoliX
Helyzetjelentés:

Taródi Dávid(tarodid) már elkészült szinte az összes pályarajzzal, a karakterrajzokba pedig besegítek én is, tehát remélhetőleg az is gyorsan fog haladni. Ezen kívül még hátra van a programozás és a szinkronfelvétel. Tehát van még mit csinálni, de a lelkesedés megvan Smile

Bár Dávidnak akadnak elfoglaltságai az életben, szerintem nem kell már túl sokat várni játék a megjelenéséig.

tarodid
Na infók a játék állásáról: elég jól állok. két főbb karakter megvan, akiknek már a mozgásuk is kész, hála Rolinak, aki kifejezetten hamar készhez adta a karakter mozgásait. A pályákkal teljesen készen vagyok. Az egyéb rajzok még hátra vannak, de azt majd közbe közbe megcsinálgatom, mikor a programozással odaérek. Itt megemlíteném, hogy a programozásba már belekezdtem, ráadásul a 3.1-es AGS motorral fog kijönni a játék, tehát ezzel is valamennyire élvezhetőbbé tudom tenni a játékot. A programozást már elkezdtem. Ha lesz egy kis szabadidőm, akkor egy egész délután alatt nagyon sokat tudok vele majd haladni. De sajnos ez nem tudom mikor lesz. Addig pedig sajnos kétnaponta egyszer 1 órácskát tudok rá időt szánni.

A játék nehézségéről: A harc az öltönyérthez képest, lényegesebben könnyebbre terveztem a játékot. Sőt sokkal élethűbb is, mármint nincsenek benne "idiótaságok", mint anno a harc az öltönyértben. Lesznek benne kellemes, kevésbé izgalmas, hétköznapi dolgok, de nem fog belőle hiányozni a csipetnyi akció sem. Összességében nézve, egy klassz kis játékot készülök kiadni, természetesen minél hamarabb. Ennyit mára. A nagyobb haladásnál újra jelentkezem. Addig is fórumozzatok az oldalon Wink

anwolosz
A karakter nagyon jó lett! Tarodid vagy RoliX készítette?

http://bomba.byethost32.com/
tarodid
Én készítettem Smile Ja és köszi Smile

RoliX
Jaja, jól le van árnyékolva, meg minden Smile Az egyik szeme kissé furcsán áll, de ha nem direkt van, akkor az könnyen javítható Grin

tarodid
Igen, tudom, hogy furcsa Grin közbe már ki lett javítva Smile

anwolosz
Az mit jelent, hogy fejletteb irányítás a haö-höz képest?

tarodid
Az azt jelenti, hogy lesznek benne pl olyan segítő dolgok, hogy mikor rámész a kurzoroddal az ajtóra, akkor egyből az a kurzor jön be, amivel ki tudod nyitni az ajtót, így nem kell kattintgatnod, hogy ráválts arra a kurzorra.

anwolosz
Tudom, hogy utáljátok ezt a kérdést (én is utálom), de mikor lesz kész ez a játék? Legalább évre pontosan eltudjátok mondani Grin ?

tarodid
Grin figyelj! nem tudom Grin Sztem idén még meg tudom csinálni, de hogy a 2011 év melyik felében készül el, arról fogalmam sincs. Hidd el én örülnék a legjobban ha minél hamarabb kész lennék vele Smile

anwolosz
Pontosan ennyi érdekelt!

tarodid
Örülök! Smile

tarodid
Akit érdekel, annak szólok, hogy rengeteg szabadidőm lett, mivel lezárultak az érettségi vizsgáim, így ezentúl amennyire tudok, nekifekszem Az élet rossz oldalának. Remélhetőleg a nyár folyamán megjelenésre kerül a játék.

daneeca
Szuper. Hogy sikerült az érettségi, hogy érzed?

www.ams-studio.hu
tarodid
Szerintem egész jó lett, az összes 4-es 5-ös lesz szerintem. Legalábbis remélem. Smile

RoboGamer
Gratulálok az érettségidhez.
Látom, már egész jól áll a játék, úgyhogy hajrá.

www.robogames.atw.hu
tarodid
Ohh..köszönöm! Grin
Igen, eléggé belelendültem. Smile szeretnék egy márciusi megjelenést, de ha belegondolok a szinkronok zűrösségébe, akkor áprilisba is áthúzódhat.

daneeca
Hány karakter van összesen?

www.ams-studio.hu
tarodid
Összesen 9.

RoboGamer
És összesen eddig hány karakterből áll a script? Smile

www.robogames.atw.hu
Ugrás a fórumra: